For Saleapartment
2-room apartment in Torino
€170,000
€3,091/m²
2
Total rooms
1
Bathrooms
55 m²
Neighborhood
Distances are approximate — exact location is not available for this listing
Transport
Bus stop
NearbyTrain station
NearbySubway station
NearbyAirport
11 kmEducation
Kindergarten
NearbyPrimary school
6 kmSecondary school
7 kmUniversity
NearbyBeach
8 kmEnvironment
Major road
4 kmRailway tracks