For Saleapartment
2-room apartment in Torino
€153,000
€2,782/m²
2
Total rooms
1
Bathrooms
55 m²
Neighborhood
Distances are approximate — exact location is not available for this listing
Transport
Bus stop
NearbyTrain station
NearbySubway station
NearbyAirport
12 kmEducation
Kindergarten
NearbyPrimary school
4 kmSecondary school
5 kmUniversity
NearbyBeach
5 kmEnvironment
Railway tracks
NearbyPhoto Tour