For Saleapartment
3-room apartment in Roddino
€49,000
€860/m²
3
Total rooms
1
Bathrooms
57 m²
Neighborhood
Distances are approximate — exact location is not available for this listing
Transport
Bus stop
5 kmTrain station
14 kmAirport
30 kmEducation
Kindergarten
7 kmUniversity
15 kmLibrary
4 kmShopping & Services
Supermarket
NearbyGrocery store
4 kmRestaurant
NearbyBank
4 kmHealthcare
Pharmacy
4 kmDoctor
8 kmHospital
7 kmLeisure & Nature
Park
4 kmBeach
14 kmPhoto Tour

Location
Approximate location