Müükapartment
2-room apartment in Oleggio
77 000 €
1283 €/m²
2
Toad kokku
1
Vannitoad
60 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: trovacasa.it
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
6 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
13 kmRaamatukogu
LähedalRand
4 kmKeskkond