For Saleapartment
5-room apartment in Fano
€329,000
€655/m²
5
Total rooms
2
Bathrooms
502 m²
Livable surface
Photos by Category
Source of photos: trovacasa.it
Energy Performance
Energy Class
A2
Class A2
Location
Approximate location
Photo Tour

Price history
No price changes recorded for this property yet.