One
Place
one-place.com
One
Place
Avaleht
Otsing
4-toaline korter asukohas Alba
Pildid puuduvad
Müük
apartment
4-room apartment in Alba
165 000 €
1398 €/m²
4
Toad kokku
2
Vannitoad
118 m²
Elamispind
Energiatõhusus
Energiaklass
G
Class G
Asukoht
Ligikaudne asukoht
4-toaline korter asukohas Alba
165 000 €
1398 €/m²
Vaata algset kuulutust
Avaldatud
Trovacasa
Avaldaja
D&D IMMOBILIARE
Viide: BRA 10/1
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Sarnased kinnistud
Vaata algset kuulutust
4-toaline korter asukohas Alba - One Place