For Saleapartment
5-room apartment in Torino
€26,250
€273/m²
5
Total rooms
2
Bathrooms
96 m²
Neighborhood
Distances are approximate — exact location is not available for this listing
Transport
Bus stop
NearbyTrain station
NearbySubway station
NearbyAirport
12 kmEducation
Kindergarten
NearbyPrimary school
5 kmSecondary school
Major road
4 kmRailway tracks
NearbyPhoto Tour

Location
Approximate location