Müükapartment
Appartamento a Catania
119 000 €
1082 €/m²
Via Cordai , 96
2
Magamistoad
110 m²
Elamispind
Kirjeldus
???? Una Occasione Unica nel Cuore di Catania! ???? Scopri questo splendido appartamento completamente ristrutturato, situato nel suggestivo centro storico di Catania, in Via Cordai, a pochi passi dal Castello Ursino. Questo incantevole spazio è ideal... ???? Una Occasione Unica nel Cuore di Catania! ???? Scopri questo splendido appartamento completamente ristrutturato, situato nel suggestivo...
Ehitusaasta1950
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: century21.it
Energiatõhusus
Energiaklass
G
Class G
Asukoht
Via Cordai , 96
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
2,0 km5 minMetroopeatus
1,5 km23 minLennujaam
2,8 km7 minHaridus
Lasteaed
700 m11 minÜlikool
800 m13 minRaamatukogu
500 m8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
200 m4 minRestoran
300 m4 minPank
800 m12 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
1,4 km22 minHaigla
1,7 km26 minVeterinaaria
2,3 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
800 m12 minRand
1,1 km17 minKeskkond
Raudtee
200 m3 minPhoto Tour

Asukoht
Via Cordai , 96
Täpne asukoht