Müükapartment
Apartment with Terraces near Spoleto Centre
160 000 €
1143 €/m²
Via Loreto, Spoleto
5
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
140 m²
Elamispind
17 m²
Terrass
Kirjeldus
This five-bedroom, two-bathroom apartment is located in a central area of Spoleto, within walking distance of the historic centre. The property, in good condition, features a spacious living room, a large kitchen, and two terraces measuring approximately 13 m² and 4 m². It also includes two small storage rooms totaling 10 m².
SeisukordVäga hea
Korrus2
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: wikicasa.it
Asukoht
Via Loreto, Spoleto
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
5 km14 minLennujaam
43 km1.9hHaridus
Lasteaed
300 m5 minÜlikool
20 km52 minRaamatukogu
200 m3 minKaubandus ja teenused
Supermarket
100 m2 minToidupood
500 m8 minRestoran
400 m7 minPank
600 m10 minTervishoid
Apteek
300 m4 minArst
200 m3 minHaigla
100 m2 minVeterinaaria
1,4 km22 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m6 minRand
22 km56 minKeskkond
Raudtee
1,6 km25 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.