Müükapartment
Apartment with Terraces in Parco Ducale, Treviso
267 000 €
3338 €/m²
Via a. da Sangallo 5, Treviso
4
Toad kokku
2
Vannitoad
80 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom apartment is located on the second floor of a new residential development in Parco Ducale, Treviso. It features two terraces and a private garage, with panoramic views and north-western exposure. The property is part of a modern, eco-friendly complex with amenities such as air conditioning, a lift, and a secure entrance.
Ehitusaasta2025
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus2
Lisaomadused
Konditsioneer
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: wikicasa.it
Asukoht
Via a. da Sangallo 5, Treviso
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
500 m8 minRaudteejaam
1,7 km27 minLennujaam
1,1 km17 minHaridus
Lasteaed
1,9 km30 minÜlikool
1,4 km22 minRaamatukogu
1,7 km27 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
1,0 km16 minRestoran
500 m8 minPank
1,3 km20 minTervishoid
Apteek
500 m7 minArst
2,5 km6 minHaigla
1,8 km29 minVeterinaaria
4 km10 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
11 km28 minKeskkond
Raudtee
500 m7 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.