Müükapartment
Apartment with Terrace in Uccle
260 000 €
4000 €/m²
Rue des Cottages 78, 1180 Uccle
1
Magamistoad
1
Vannitoad
65 m²
Elamispind
22 m²
Terrass
Kirjeldus
This one-bedroom apartment is located in Uccle, near Place Vanderkindere and Parc Brugman, with easy access to shops and public transport. The property features a 14 m² bedroom with balcony access, a spacious 22 m² terrace, and a well-equipped kitchen.
SeisukordSuurepärane
OmandKaasomand
Korrus1 / 3
Asukoht
Rue des Cottages 78, 1180 Uccle
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
1,5 km24 minMetroopeatus
1,1 km17 minLennujaam
12 km31 minHaridus
Lasteaed
1,0 km16 minAlgkool
2,0 km31 minKeskkool
600 m9 minÜlikool
1,0 km16 minRaamatukogu
700 m12 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
300 m4 minRestoran
100 m2 minPank
300 m5 minTervishoid
Apteek
0 m1 minArst
200 m4 minHaigla
400 m6 minVeterinaaria
600 m10 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
23 km59 minKeskkond
Raudtee
1,4 km22 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.