Müükapartment
Apartment with Terrace in Le Cannet
150 000 €
4054 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
37 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom apartment is located on the second floor of a residence with a lift. It features a living room opening onto a terrace and includes a cave for additional storage. The property is situated in the Val des Fées area, close to local amenities, transport links, and schools.
OmandKaasomand
Korrus2
Energiaklass
138 kWh/m²/yrC
Class C — 138 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
29 kg CO²/m²/yrC
Class C — 29 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
18 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
14 kmPank

Apartment with Terrace in Le Cannet
150 000 €
4054 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Christophe ESPINASSE
Viide: 952340
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.