Müükapartment
Apartment with Terrace in La Siesta - El Salado
290 000 €
3494 €/m²
La Siesta, El Salado, Torreta, El Chaparral, Torrevieja, Alicante
2
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
83 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom, two-bathroom apartment features a terrace and access to a communal pool. The property is part of a residential complex in Torrevieja, located 4 km from the coast, with modern Mediterranean design and a solarium for the penthouse units.
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: tucasa.com, yaencontre.com
Energiatõhusus
Energiaklass
A
Class A
Asukoht
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
900 m15 minRaudteejaam
21 km55 minLennujaam
26 km1.1hHaridus
Lasteaed
1,2 km20 minÜlikool
23 km1.0hRaamatukogu
2,4 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
900 m14 minRestoran
200 m3 minPank
1,0 km16 minTervishoid
Apteek
400 m7 minArst
1,1 km17 minHaigla
1,4 km23 minVeterinaaria
1,5 km24 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
2,8 km7 minPhoto Tour

pool area
Apartment with Terrace in La Siesta - El Salado
290 000 €
3494 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Brillance Homes Inmobiliaria
Viide: MI-46883
Asukoht
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.