Müükapartment
Apartment with Terrace in Central Turnhout
198 000 €
1784 €/m²
De Merodelei 247, 2300 Turnhout
3
Magamistoad
1
Vannitoad
111 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom apartment is located in a quiet and central area of Turnhout, with easy access to shops, schools, and public transport. It features an entrance hall, living area, kitchen, toilet, bathroom with shower, and three bedrooms with access to a recently renovated terrace. The property includes a parking space, which is mandatory to purchase for €25,000, and has an elevator.
Ehitusaasta1968
SeisukordVäga hea
Korrus1
Energiaklass
372 kWh/m²/yrD
Class D — 372 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
kg CO²/m²/yrD
Class D
Asukoht
De Merodelei 247, 2300 Turnhout
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
700 m11 minLennujaam
33 km1.4hHaridus
Lasteaed
400 m6 minÜlikool
17 km45 minRaamatukogu
1,2 km18 minKaubandus ja teenused
Supermarket
600 m9 minToidupood
200 m3 minRestoran
400 m6 minPank
700 m10 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
2,9 km7 minHaigla
900 m15 minVeterinaaria
800 m12 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m6 minRand
7 km19 minKeskkond
Suurem tee
2,5 km7 minRaudtee
500 m8 minPhoto Tour

Asukoht
De Merodelei 247, 2300 Turnhout