Müükapartment
Apartment with Terrace in Catania
125 000 €
1000 €/m²
Via Nervesa Della Battaglia, Catania
5
Toad kokku
5
Magamistoad
1
Vannitoad
125 m²
Elamispind
Kirjeldus
This apartment, located on the fourth floor, features an open-plan kitchen, double living room, three bedrooms, a bathroom, and a terrace. Situated in via Nervesa della Battaglia, it is conveniently located opposite several supermarkets. The building includes an elevator.
Korrus4
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
2,9 km8 minMetroopeatus
2,0 km31 minLennujaam
3 km8 minHaridus
Lasteaed
900 m15 minÜlikool
1,2 km18 minRaamatukogu
1,2 km19 minKaubandus ja teenused
Supermarket
0 m1 minToidupood
200 m3 minRestoran
800 m13 minPank
900 m14 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
1,2 km19 minHaigla
1,3 km20 minVeterinaaria
1,0 km16 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m6 minRand
2,5 km7 minKeskkond
Suurem tee
4 km9 minRaudtee
1,3 km20 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.