Müükapartment
Apartment with Terrace in Bergamo
259 000 €
2252 €/m²
Via per Grumello, Bergamo
3
Toad kokku
2
Vannitoad
115 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
Põhi
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom apartment is located on the third floor of a building with four levels, featuring a terrace and an additional room. The property, built in 2010, has double-glazed wooden windows and a double orientation with north/south exposure. It includes a kitchen, a cellar, and a double parking space, with an elevator available.
Ehitusaasta2010
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus3 / 4
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,4 km22 minLennujaam
3 km8 minHaridus
Lasteaed
400 m6 minÜlikool
1,4 km22 minRaamatukogu
1,1 km17 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m11 minToidupood
1,1 km17 minRestoran
400 m6 minPank
1,2 km18 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
1,2 km19 minHaigla
1000 m15 minVeterinaaria
1,2 km19 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
6 km16 minKeskkond
Suurem tee
1,5 km24 minRaudtee
400 m7 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.