Müükapartment
Apartment with Sea View in Llançà
320 000 €
4211 €/m²
Llançà
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
76 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
15 m²
Terrass
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom apartment is located in the tranquil Super Fener urbanisation in Llançà. It features a spacious living-dining area with sea views, a separate kitchen, and a 15 m² terrace. The property includes two parking spaces, a fireplace, barbecue, built-in wardrobes, and aluminium shutters, with comprehensive refurbishment and excellent finishes.
SeisukordRenoveeritud
Korrus1
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,5 km24 minRaudteejaam
1,9 km30 minLennujaam
58 km2.5hHaridus
Lasteaed
8 km22 minAlgkool
10 km25 minKeskkool
19 km49 minÜlikool
42 km1.8hRaamatukogu
1,5 km23 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,3 km20 minToidupood
1,4 km22 minRestoran
400 m6 minKaubanduskeskus
28 km1.2hPank
1,5 km23 minTervishoid
Apteek
1,5 km24 minArst
1,7 km26 minHaigla
11 km30 minVeterinaaria
1,7 km27 minVaba aeg ja loodus
Park
1,1 km18 minRand
700 m10 minKeskkond
Raudtee
1,9 km30 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.