Müükapartment
Apartment with Pool in Rosaleda
380 000 €
3838 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
99 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom apartment features a terrace and is located in a gated community with shared gardens and a children's playground. The property includes a private garage and storage room, situated 500 metres from the motorway exit for convenient access.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus3
Energiaklass
129 kWh/m²/yrE
Class E — 129 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
27 kg CO²/m²/yrE
Class E — 27 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
8 kmLennujaam
12 kmHaridus
LähedalRand
48 kmKeskkond

Apartment with Pool in Rosaleda
380 000 €
3838 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Inmobiliaria De la Torre Homes
Viide: RF.DRFMecinaMG
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 10. apr 2026 | 395 000 € | 3990 € / m² | Algne |
| 30. apr 2026 | 380 000 € | 3838 € / m² | -3.8% |
| 4. mai 2026 | 395 000 € | 3990 € / m² | +3.9% |
| 9. mai 2026 | 380 000 € | 3838 € / m² | -3.8% |