Müükapartment
Apartment with Pool in Mijas Pueblo
850 500 €
5559 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
3
Vannitoad
153 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom apartment features a private garden and pool, located in Mijas Pueblo. The property offers exterior views and is in good condition. It is part of the Emerald View Club Residences, which includes amenities such as multiple swimming pools, a social club with gym and spa, and various sports facilities.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
10 kmLennujaam
98 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
9 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
5 kmVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus

Apartment with Pool in Mijas Pueblo
850 500 €
5559 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Torre del Mar Inmobiliaria y Multiservicios
Viide: 465518__COMPLEX__454
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 4. märts 2026 | 868 300 € | 5713 € / m² | Algne |
| 4. märts 2026 | 876 400 € | 5728 € / m² | +0.9% |
| 4. märts 2026 | 850 500 € | 5559 € / m² | -3.0% |
| 18. märts 2026 | 868 300 € | 5713 € / m² | +2.1% |
| 19. märts 2026 | 850 500 € | 5559 € / m² | -2.0% |
| 3. apr 2026 | 868 300 € | 5713 € / m² | +2.1% |
| 17. apr 2026 | 850 500 € | 5559 € / m² | -2.0% |
| 19. apr 2026 | 868 300 € | 5713 € / m² | +2.1% |
| 1. mai 2026 | 850 500 € | 5559 € / m² | -2.0% |
| 3. mai 2026 | 868 300 € | 5713 € / m² | +2.1% |
| 15. mai 2026 | 850 500 € | 5559 € / m² | -2.0% |
| 17. mai 2026 | 868 300 € | 5713 € / m² | +2.1% |
| 18. mai 2026 | 850 500 € | 5559 € / m² | -2.0% |
| 18. mai 2026 | 868 300 € | 5713 € / m² | +2.1% |