Müükapartment
Apartment with Pool and Terrace in Móstoles
289 900 €
2761 €/m²
4
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
105 m²
Elamispind
Kirjeldus
This apartment offers four bedrooms and two bathrooms, with one bathroom recently renovated. It features a large, glazed terrace with views of the communal gardens and a private outdoor space. The property is located in a sought-after area near the University in Móstoles, with amenities including a swimming pool and sports court.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus5
Energiaklass
999.99 kWh/m²/yrE
Class E — 999.99 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
34.1 kg CO²/m²/yrE
Class E — 34.1 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
29 kmHaridus
LähedalRand
15 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.