Müükapartment
Apartment with Panoramic View in Genoa
150 000 €
1500 €/m²
Via Gaeta 51, Genova
4
Toad kokku
1
Vannitoad
100 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom apartment, with one bathroom, is located on the second floor of a building with an elevator, offering a fifth-floor view due to the terrain's slope. The open-plan living area combines the kitchen and living room, while the sleeping area includes three bedrooms and a functional bathroom. The property features three balconies and is situated in Oregina, accessible via an external e...
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus2 / 4
Asukoht
Via Gaeta 51, Genova
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
800 m12 minMetroopeatus
900 m14 minLennujaam
5 km13 minHaridus
Lasteaed
100 m2 minÜlikool
800 m13 minRaamatukogu
400 m6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
100 m1 minRestoran
400 m7 minPank
200 m2 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
500 m9 minHaigla
2,0 km31 minVeterinaaria
900 m15 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
4 km9 minKeskkond
Suurem tee
1,8 km29 minRaudtee
600 m9 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.