Müükapartment
Apartment with Lift in Baños Street
182 753 €
1171 €/m²
Feria, Albacete
4
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
156 m²
Elamispind
Kirjeldus
This apartment features four bedrooms and two bathrooms, with a total area of 156 m². It includes a lift and a storage space under the building's roof. Located on the third floor, the property is in good condition and situated externally.
Ehitusaasta1912
SeisukordHea
OmandPaljas
Korrus3
Lisaomadused
Lift
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: yaencontre.com
Energiatõhusus
Energiaklass
130 kWh/m²/yrE
Class E — 130 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
40 kg CO²/m²/yrE
Class E — 40 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Feria, Albacete
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m2 minRaudteejaam
1,0 km16 minLennujaam
129 km5.6hHaridus
Lasteaed
100 m1 minÜlikool
1,3 km21 minRaamatukogu
400 m6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
100 m2 minRestoran
100 m1 minPank
200 m3 minTervishoid
Apteek
200 m3 minArst
100 m2 minHaigla
400 m7 minVeterinaaria
600 m9 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
12 km32 minKeskkond
Suurem tee
1,3 km21 minRaudtee
900 m15 minPhoto Tour

hallway entrance

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.