Müükapartment
Apartment with Garage in Terrassa
164 900 €
2199 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
75 m²
Elamispind
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom apartment features a south-facing living room, a kitchen, and a bathroom with a shower. It includes a shared 55m² garage, with 25m² allocated per neighbour. The property is located in a quiet building with easy access to local amenities, schools, and transport links.
Ehitusaasta1970
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus1
Energiaklass
24 kWh/m²/yrE
Class E — 24 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
52 kg CO²/m²/yrE
Class E — 52 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
7 kmMetroopeatus
LähedalLennujaam
27 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
19 kmÜlikool
LähedalRand
18 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.