Müükapartment
Apartment with Four Bedrooms in Monforte del Cid
69 000 €
663 €/m²
4
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
104 m²
Elamispind
Loe
Suund
Kirjeldus
This four-bedroom, one-bathroom apartment is located in the centre of Monforte del Cid. The property benefits from a northwest orientation, providing ample natural light throughout. It is situated near schools and just 20 km from the Mediterranean coast.
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrus3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
10 kmLennujaam
16 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
12 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
14 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
20 kmKeskkond

hallway entrance

Apartment with Four Bedrooms in Monforte del Cid
69 000 €
663 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Grupo RE/MAX Inmomás
Viide: 3009_029359
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.