Pildid puuduvad
Müükapartment
Apartment with City View in Secondigliano, Naples
192 000 €
2021 €/m²
Corso Secondigliano 400, Napoli
3
Toad kokku
1
Vannitoad
95 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom, one-bathroom apartment is located on the fifth floor of a seven-storey building in Secondigliano, Naples. The property features a private balcony, an elevator, and a view of the city. Constructed in 1968, the apartment is spacious and well-ventilated, though it requires renovation.
Ehitusaasta1968
SeisukordVajab remonti
Korrus5 / 7
Asukoht
Corso Secondigliano 400, Napoli
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
4 km9 minMetroopeatus
1,8 km28 minLennujaam
1,5 km23 minHaridus
Lasteaed
400 m7 minKeskkool
11 km28 minÜlikool
1,4 km21 minRaamatukogu
2,3 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
700 m11 minRestoran
0 m1 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
2,7 km7 minHaigla
700 m10 minVeterinaaria
2,0 km5 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m7 minRand
7 km18 minKeskkond
Suurem tee
1,8 km27 minRaudtee
3 km8 minHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.