Müükapartment
Apartment with City View in Piazza De Caroli, Genoa
95 000 €
1033 €/m²
Piazza De Caroli, Genova
5
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
92 m²
Elamispind
Kirjeldus
This five-room apartment, with one bathroom, is located on the third floor of a six-storey building with an elevator. The property, in good condition, features a south-facing orientation with views of Piazza De Caroli, double-glazed PVC windows, a secure entry, and air conditioning. It includes an open-plan kitchen, two double bedrooms, a bathroom, and a utility room.
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus3 / 6
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,1 km16 minMetroopeatus
2,6 km7 minLennujaam
5 km12 minHaridus
Lasteaed
800 m13 minÜlikool
5 km12 minRaamatukogu
1,1 km17 minKaubandus ja teenused
Supermarket
0 m1 minToidupood
100 m1 minRestoran
300 m5 minPank
1,0 km16 minTervishoid
Apteek
100 m1 minArst
1,5 km23 minHaigla
4 km10 minVeterinaaria
1,0 km16 minVaba aeg ja loodus
Park
0 m1 minRand
6 km16 minKeskkond
Suurem tee
800 m12 minRaudtee
100 m1 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.