Müükapartment
Apartment with Balcony in Sant Ildefons
159 000 €
3383 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
47 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom apartment is located on the fifth floor with an installed lift. The property features a balcony, a reformed kitchen, and a reformed bathroom, all in a well-maintained condition. It is situated in the conservation and rehabilitation area of Sant Ildefons, offering sunny views and convenient access to local amenities and transport links.
Ehitusaasta1965
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus5
Energiaklass
340 kWh/m²/yrG
Class G — 340 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
65 kg CO²/m²/yrG
Class G — 65 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
6 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
3 kmRaamatukogu
LähedalRand
8 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee