Müükapartment
Apartment with Balcony in Sant Antoni
515 000 €
6059 €/m²
4
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
85 m²
Elamispind
6 m²
Terrass
Kirjeldus
This is a four-bedroom, two-bathroom apartment located on the third floor of an exterior building with an elevator. The property features a spacious balcony of approximately 6 metres, a large kitchen with a gallery, and two double bedrooms, one of which has balcony access. The apartment is currently in need of renovation and includes air conditioning and gas central heating.
Ehitusaasta1973
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrus2
Energiaklass
235 kWh/m²/yrC
Class C — 235 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
33 kg CO²/m²/yrC
Class C — 33 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
9 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
3 kmÜlikool

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.