Müükapartment
Apartment with Balcony in Neuilly-sur-Seine
1 250 000 €
11 574 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
108 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom apartment is located in a semi-recent building with a doorman, close to Chézy street shops. It features a south-facing balcony with garden views, a separate kitchen, and a living/dining area. Additional amenities include a parking space, a cellar, and three balconies, with the property situated in a quiet, green environment.
Ehitusaasta1980
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus1 / 4
Energiaklass
148 kWh/m²/yrC
Class C — 148 kWh/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
17 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank
LähedalRand
6 kmKeskkond

bathroom
Apartment with Balcony in Neuilly-sur-Seine
1 250 000 €
11 574 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
BARNES NEUILLY
Viide: 86821075
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.