Müükapartment
Apartment with Balcony in Llíria
165 000 €
1667 €/m²
4
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
99 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom apartment is located on the third floor without an elevator in Llíria. It features a recently modernised kitchen, a fully renovated bathroom with a modern and functional design, and a spacious, well-lit living room. The property includes a balcony providing additional light and ventilation, and is equipped with air conditioning and a modern heating system.
Ehitusaasta1972
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
11 kmMetroopeatus
LähedalLennujaam
17 kmHaridus
Lasteaed
6 kmKeskkool
19 kmÜlikool
16 kmRaamatukogu
4 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
4 kmRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
4 kmArst
LähedalHaigla
LähedalVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
11 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.