One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
Ungari
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Ungari
  3. Apartment with Balcony in Kozármisleny
1 / 6
MüükKorter

Apartment with Balcony in Kozármisleny

54 222 000 HUF ≈ 149 071 €
1 063 176 HUF/m² ≈ 2923 €/m²
2
Toad kokku
51 m²
Elamispind
49
Parkimiskohad

Kirjeldus

This apartment features three bedrooms, two bathrooms, and a balcony. It is located in a new residential development with a quiet yet accessible environment. The property offers a garden view, and the building is constructed with modern materials, including ceramic load-bearing walls and insulated windows. The development includes a car park and bicycle storage, enhancing its practicality.

SeisukordUus
OmandTäis
Korrus1
KüteSoojuspump

Lisaomadused

Aed
Päikesepaneelid
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Fotode allikas: ingatlanok.hu

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
8 km
Lennujaam
72 km

Haridus

Lasteaed
Lähedal
Ülikool
8 km
Raamatukogu
Lähedal

Kaubandus ja teenused

Supermarket
4 km
Toidupood
Lähedal
Restoran
4 km
Pank
4 km

Tervishoid

Apteek
4 km
Arst
Lähedal
Haigla
8 km
Veterinaaria
7 km

Vaba aeg ja loodus

Park
Lähedal
Rand
18 km

Keskkond

Suurem tee
Lähedal
Raudtee
4 km

Photo Tour

Apartment with Balcony in Kozármisleny
Apartment with Balcony in Kozármisleny
Apartment with Balcony in Kozármisleny
Plaan - Apartment with Balcony in Kozármisleny
Plaan - Apartment with Balcony in Kozármisleny
Apartment with Balcony in Kozármisleny
Apartment with Balcony in Kozármisleny
54 222 000 HUF ≈ 149 071 €
1 063 176 HUF/m² ≈ 2923 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
Ingatlanok Hu
Avaldaja
DH Pécs Hungária
Scheffer István
Viide: PR078926/LK/30013-5192274
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.