Müükapartment
Apartment with Balcony in Grenoble
295 000 €
2837 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
104 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom apartment is located on the fifth floor with lift access. The property features two balconies and a large living room with multiple layout possibilities. The apartment is situated near local amenities, Parc Paul Mistral, and public transport.
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: etreproprio.com, properstar.fr
Energiatõhusus
Energiaklass
172 kWh/m²/yrC
Class C — 172 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
12 kg CO²/m²/yrC
Class C — 12 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
34 kmHaridus
LähedalRand
10 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee

Apartment with Balcony in Grenoble
295 000 €
2837 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Solenne TRAVASSOS
Madame Immobilier
Viide: VA2136-MADAME2
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.