Müükapartment
Apartment with Balcony in Abando, Bilbao
339 000 €
4581 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
74 m²
Elamispind
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This two-bedroom apartment is located on the fourth floor with an elevator in the Abando district of Bilbao. It features a south-facing balcony overlooking a spacious courtyard, offering above-average natural light. The property is in a classic building with wooden structure, providing unique architectural charm and is ideal for a complete renovation.
Ehitusaasta1900
SeisukordVajab remonti
OmandTäis
Korrus4
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
4 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
4 kmÜlikool
LähedalRand
6 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.