Müükapartment
Apartment with Balcony and Lift in Erandio
256 000 €
3556 €/m²
4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
72 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom apartment is located on the fifth floor with a lift to ground level, enhancing accessibility. It features a balcony, independent gas heating, and a good state of maintenance. The property is semi-exterior, offering a well-distributed layout and efficient use of space.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus5
Energiaklass
192 kWh/m²/yrF
Class F — 192 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
68 kg CO²/m²/yrF
Class F — 68 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
LähedalKeskkool
6 kmÜlikool

balcony
Apartment with Balcony and Lift in Erandio
256 000 €
3556 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Estudio Madariaga
Viide: LCBI42685
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.