Müükapartment
Apartment with Balconies in Agrigento
85 000 €
714 €/m²
Via Alessio di Giovanni 28, Agrigento
4
Toad kokku
2
Vannitoad
119 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom apartment is located on the second floor of a building that has undergone energy-efficient renovation. It features a living room, a kitchen, two bedrooms, two bathrooms, and a storage area, with ample balconies and a private parking space. The building offers a communal outdoor space for privacy and social gatherings.
Ehitusaasta1980
SeisukordVäga hea
OmandTäis
Korrus2 / 6
Asukoht
Via Alessio di Giovanni 28, Agrigento
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
1,9 km30 minLennujaam
97 km4.2hHaridus
Lasteaed
200 m3 minÜlikool
1,9 km30 minRaamatukogu
2,7 km7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m7 minToidupood
1,0 km16 minRestoran
2,0 km5 minPank
2,0 km5 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
2,4 km6 minHaigla
2,2 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
600 m9 minRand
6 km17 minKeskkond
Suurem tee
2,3 km6 minRaudtee
400 m6 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.