Müükapartment
Apartment with Air Conditioning in Polígono Norte
150 000 €
2542 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
59 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom apartment is located on the ground floor of a building with an elevator. It features an open-plan kitchen, living room, and a bathroom with a shower. The property includes air conditioning in the living room and bedrooms, and is situated in Polígono Norte, close to local amenities such as supermarkets, bus stops, and restaurants.
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus0
Energiaklass
123.5 kWh/m²/yrE
Class E — 123.5 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
36.5 kg CO²/m²/yrE
Class E — 36.5 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
13 kmMetroopeatus
3 kmLennujaam
5 kmHaridus
Suurem tee
4 kmRaudtee

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.