Müükapartment
2-bedroom apartment in Heusy
225 000 €
2320 €/m²
Avenue du Chêne 116, 4802 Heusy
2
Magamistoad
1
Vannitoad
97 m²
Elamispind
SeisukordHea
Korrus4 / 5
Lisaomadused
Lift
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
261 kWh/m²/yrD
Class D — 261 kWh/m²/yr
Asukoht
Avenue du Chêne 116, 4802 Heusy
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
1,6 km25 minLennujaam
37 km1.6hHaridus
Lasteaed
1000 m15 minAlgkool
1,9 km30 minKeskkool
2,0 km31 minÜlikool
6 km16 minRaamatukogu
2,0 km5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
200 m4 minRestoran
200 m3 minKaubanduskeskus
13 km34 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
500 m8 minArst
600 m9 minHaigla
200 m3 minVeterinaaria
1,1 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m7 minRand
19 km50 minKeskkond
Suurem tee
600 m9 minRaudtee
1,5 km23 minPhoto Tour

Asukoht
Avenue du Chêne 116, 4802 Heusy
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.