For Saleapartment
9-room apartment in Mersch
€873,194
€10,126/m²
5, Rue François Faber, 7573, Mersch
9
Total rooms
2
Bedrooms
1
Bathrooms
86.23 m²
Livable surface
1
Parking Spot
33 m²
Terrace
Year built2026
Floor0
Location
5, Rue François Faber, 7573, Mersch
Exact locationNeighborhood
Amenities within walking distance (500m) are highlighted
Transport
Bus stop
200 m4 minTrain station
600 m10 minAirport
15 km39 minEducation
Kindergarten
300 m5 minSecondary school
1,000 m15 minUniversity
14 km36 minLibrary
200 m3 minShopping & Services
Supermarket
600 m10 minGrocery store
100 m2 minRestaurant
100 m2 minShopping center
28 km1.2hBank
200 m3 minHealthcare
Pharmacy
300 m5 minDoctor
400 m7 minHospital
10 km27 minVeterinary
1.0 km16 minLeisure & Nature
Park
300 m4 minBeach
18 km46 minEnvironment
Major road
900 m13 minRailway tracks
600 m9 minPhoto Tour