Müükapartment
2-bedroom apartment in Braine-Le-Comte
235 000 €
2765 €/m²
Rue d'Italie 18, 7090 Braine-Le-Comte
2
Magamistoad
1
Vannitoad
85 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
8 m²
Terrass
Korrus3 / 6
Lisaomadused
Lift
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
115 kWh/m²/yrB
Class B — 115 kWh/m²/yr
Asukoht
Rue d'Italie 18, 7090 Braine-Le-Comte
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m2 minRaudteejaam
200 m4 minLennujaam
27 km1.2hHaridus
Lasteaed
200 m3 minKeskkool
5 km13 minÜlikool
5 km12 minRaamatukogu
600 m10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
300 m5 minRestoran
300 m4 minPank
600 m9 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
300 m5 minHaigla
4 km12 minVeterinaaria
400 m6 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
4 km10 minKeskkond
Raudtee
100 m2 minPhoto Tour

Asukoht
Rue d'Italie 18, 7090 Braine-Le-Comte
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.