Müükapartment
1-bedroom apartment in Tintigny
229 000 €
3733 €/m²
6730, Tintigny
1
Magamistoad
61.35 m²
Elamispind
Ehitusaasta2026
Korrus2
Asukoht
6730, Tintigny
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
0 m1 minRaudteejaam
5 km14 minLennujaam
49 km2.1hHaridus
Lasteaed
100 m1 minAlgkool
7 km19 minKeskkool
13 km34 minÜlikool
22 km57 minRaamatukogu
2,2 km6 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,4 km6 minToidupood
0 m1 minRestoran
0 m1 minKaubanduskeskus
27 km1.2hPank
6 km16 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
500 m8 minHaigla
14 km37 minVeterinaaria
6 km16 minVaba aeg ja loodus
Park
1,9 km30 minRand
18 km47 minKeskkond
Raudtee
5 km12 minPhoto Tour