Müükapartment
1-bedroom apartment in Luxembourg-Weimershof
764 735 €
14 673 €/m²
Luxembourg-Weimershof
1
Magamistoad
1
Vannitoad
52.12 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
36.89 m²
Terrass
Korrus1
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m2 minRaudteejaam
1,2 km18 minLennujaam
1,4 km21 minHaridus
Lasteaed
300 m5 minAlgkool
10 km26 minKeskkool
700 m11 minÜlikool
500 m8 minRaamatukogu
500 m7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
700 m11 minToidupood
500 m8 minRestoran
200 m4 minKaubanduskeskus
24 km1.1hPank
600 m9 minTervishoid
Apteek
700 m11 minArst
400 m6 minHaigla
400 m5 minVeterinaaria
1000 m15 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m9 minRand
20 km53 minKeskkond
Suurem tee
900 m14 minRaudtee
1,1 km17 minPhoto Tour