Müükapartment
1-bedroom apartment in Leuven
205 000 €
17 083 €/m²
Ravenstraat 40, 3000 Leuven
1
Magamistoad
1
Vannitoad
12 m²
Elamispind
SeisukordUus
Korrus4 / 6
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Asukoht
Ravenstraat 40, 3000 Leuven
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
600 m9 minLennujaam
13 km34 minHaridus
Lasteaed
400 m6 minKeskkool
18 km46 minÜlikool
0 m1 minRaamatukogu
100 m1 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
200 m3 minRestoran
0 m1 minPank
100 m2 minTervishoid
Apteek
200 m2 minArst
100 m2 minHaigla
600 m10 minVeterinaaria
500 m8 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
1,9 km30 minKeskkond
Suurem tee
2,3 km6 minRaudtee
600 m9 minPhoto Tour

Asukoht
Ravenstraat 40, 3000 Leuven
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.