Müükhouse
Anglo-Norman Manor with Extensive Garden in Le Mesnil-Le-Roi
4 200 000 €
10 345 €/m²
13
Toad kokku
10
Magamistoad
2
Vannitoad
406 m²
Elamispind
3320 m²
Krunt
Ida
Suund
Kirjeldus
This 13-room, 10-bedroom manor, with 2 bathrooms and 3 toilets, is located in Le Mesnil-le-Roi. The property features an east-west orientation, offering excellent natural light, and includes a recently reroofed facade. The extensive garden, with fruit trees and pine, is complemented by a terrace, balcony, and three external parking spaces. The manor is situated on a 3,320 m² plot and offers the po...
Ehitusaasta1880
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
9 kmLennujaam
27 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
6 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
5 kmPank
LähedalRand
5 kmKeskkond

4 200 000 €
10 345 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Safti
Viide: 1605787
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.