Müükhouse
Agricultural Building with Potential in Bresse Vallons
208 000 €
1541 €/m²
3
Toad kokku
135 m²
Elamispind
12 043 m²
Krunt
Kirjeldus
This agricultural building, constructed in 2016, offers 135 m² of space on a 6,422 m² site, with an additional 5,621 m² parcel 400 m away. The property is situated in a peaceful environment, 200 m from the nearest neighbour, and features potential for agricultural development. It is equipped with water, electricity, telephone, and video surveillance.
Ehitusaasta2016
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
10 kmLennujaam
65 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
14 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
20 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
14 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
LähedalPhoto Tour

facade

garden
Agricultural Building with Potential in Bresse Vallons
208 000 €
1541 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Proprietes Privees - Brigitte JANODY
Viide: 450322JYB
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.