Müükhouse
5-room house in Tørring
775 000 DKK
5132 DKK/m²
Aagade 7, 7160 Tørring
5
Toad kokku
151 m²
Elamispind
243 m²
Krunt
Ehitusaasta1907
Asukoht
Aagade 7, 7160 Tørring
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
3 km8 minLennujaam
22 km58 minHaridus
Lasteaed
7 km19 minÜlikool
28 km1.2hRaamatukogu
12 km31 minKaubandus ja teenused
Supermarket
800 m12 minToidupood
200 m4 minRestoran
8 km22 minTervishoid
Apteek
800 m12 minArst
900 m13 minHaigla
15 km40 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
17 km45 minKeskkond
Suurem tee
2,7 km7 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.