Müükapartment
Apartment in Ixelles
265 500 €
10 212 €/m²
Boulevard de la Cambre 25
26 m²
Elamispind
5 m²
Terrass
SeisukordUus
Korrus7
Lisaomadused
Tänava poole
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: weinvest.be
Asukoht
Boulevard de la Cambre 25
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1,3 km20 minMetroopeatus
2,1 km5 minLennujaam
10 km27 minHaridus
Lasteaed
400 m6 minAlgkool
400 m6 minKeskkool
2,1 km6 minÜlikool
400 m6 minRaamatukogu
500 m8 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m7 minToidupood
400 m7 minRestoran
100 m2 minPank
500 m8 minTervishoid
Apteek
400 m7 minArst
500 m8 minHaigla
900 m14 minVeterinaaria
700 m10 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
21 km55 minKeskkond
Raudtee
1,2 km19 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.