For Salehouse
6-room house in Théoule-sur-Mer
€2,495,000
€10,801/m²
6
Total rooms
4
Bedrooms
2
Bathrooms
231 m²
Livable surface
1050 m²
Land area
Year built1958
Energy Class
107 kWh/m²/yrB
Class B — 107 kWh/m²/yr
Greenhouse Gas (GHG)GHG
17 kg CO²/m²/yrC
Class C — 17 kg CO²/m²/yr
Location
Approximate location
Neighborhood
Distances are approximate — exact location is not available for this listing
Transport
Bus stop
NearbyTrain station
NearbyAirport
27 kmEducation
Kindergarten
5 kmPrimary school
NearbySecondary school
4 kmUniversity
7 kmLibrary
7 kmShopping & Services
Supermarket
NearbyGrocery store
NearbyRestaurant
NearbyShopping center
9 kmBank
3 kmHealthcare
Pharmacy
NearbyDoctor
4 kmHospital
7 kmVeterinary
4 kmLeisure & Nature
Park
NearbyBeach
NearbyEnvironment
Major road
5 kmRailway tracks