For Salehouse
3-room house in Gieres
€230,000
€3,382/m²
3
Total rooms
68 m²
Neighborhood
Distances are approximate — exact location is not available for this listing
Transport
Bus stop
NearbyTrain station
NearbyAirport
40 kmEducation
NearbyBeach
6 kmEnvironment