For Salehouse
4-room house in Le Castellet
€241,000
€2,869/m²
4
Total rooms
3
Bedrooms
84 m²
Livable surface
200 m²
Land area
2
Energy Class
134 kWh/m²/yrC
Class C — 134 kWh/m²/yr
Greenhouse Gas (GHG)GHG
4 kg CO²/m²/yrA
Class A — 4 kg CO²/m²/yr
Location
Approximate location
Neighborhood
Distances are approximate — exact location is not available for this listing
Transport
Bus stop
NearbyTrain station
9 kmAirport
34 kmEducation
Kindergarten
6 kmPrimary school
6 kmSecondary school
7 kmUniversity
16 kmLibrary
6 kmShopping & Services
Supermarket
5 kmGrocery store
NearbyRestaurant
NearbyShopping center
20 kmBank
6 kmHealthcare
Pharmacy
6 kmDoctor
6 kmHospital
10 kmVeterinary
7 kmLeisure & Nature
Park
6 kmBeach
10 kmPhoto Tour