Müükapartment
A-Energy Class Apartment with Terrace in Tiskre
198 600 €
4629 €/m²
Taludevahe 57-3, Tiskre, Haabersti, Tallinn, Harjumaa
2
Toad kokku
1
Magamistoad
24/7
Turvalisus
42,9 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom apartment features an open-plan kitchen and underfloor heating. The property includes a terrace and is situated in a natural setting near the forest, with convenient access to public transport.
Ehitusaasta2025
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus1 / 4
Asukoht
Taludevahe 57-3, Tiskre, Haabersti, Tallinn, Harjumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
6 km14 minLennujaam
13 km35 minHaridus
Lasteaed
500 m8 minÜlikool
6 km16 minRaamatukogu
1,4 km21 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
400 m6 minRestoran
400 m6 minPank
8 km22 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
1,4 km22 minHaigla
7 km18 minVeterinaaria
3 km9 minVaba aeg ja loodus
Park
1,3 km20 minRand
1,1 km18 minPhoto Tour

driveway

A-Energy Class Apartment with Terrace in Tiskre
198 600 €
4629 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Ave Klaser
Kinnisvarabüroo UUS MAA OÜ
Viide: 3848667
Asukoht
Taludevahe 57-3, Tiskre, Haabersti, Tallinn, Harjumaa
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.